Haberler :
Anasayfa Kurumsal Tarihçe Kalite Vizyon-Misyon Tanıtım Filmi Bayi Ağı Pompa Fiyatları Ürünler ve Hizmetler Binek Araç Motor Yağları Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları Motosiklet Yağları Tarım Makineleri Yağları Endüstriyel Ürünler Kimyasallar(Antifriz-AdBlue-Fren hidroliği) 777 Araç Bakım Ürünleri Gresler Katalog Tesislerimiz Kampanyalar İletişim
ÜRÜNLER
Binek Araç Motor Yağları
Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları
Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları
Motosiklet Yağları
Tarım Makineleri Yağları
Endüstriyel Ürünler
Kimyasallar(Antifriz-AdBlue-Fren hidroliği)
777 Araç Bakım Ürünleri
Gresler
Katalog

Motosiklet Yağları


FORMULA SEMISYN 4T 10W40
En son katkı teknolojisi ile sentetik ve kaliteli baz yağlar karışımı, dört zamanlı motorsiklet motorları için geniş sıcaklık aralıklarında aşırı termal baskı ve yüksek devire karşı motor parçaları üzerinde koruyucu film tabakası oluşturarak yüksek aşınma koruması sağlar. İçerdiği ileri seviye katkılar yağ tüketiminde tasarruf, pas, korozyon ve köpürmeye karşı direnç sağlar. Motorda tortu oluşumunu en az seviyeye düşürerek yağ tüketimini azaltır, performans artırır. Uzun süreli ya da yüksek hızlarda kullanım ile yoğun şehir içi trafiğinden kaynaklanan dur-kalk, ani hızlanma ve fren veya kısa süreli kullanım etkilerinden kaynaklanan olumsuz etkileri önemli ölçüde azaltır. Islak debriyaj kavramalı motorsikletlerde kullanımı uygundur.

SJ, JASO MA

 

FORMULA 4T 15W40
Modern katkı teknolojisi ile seçme baz ve sentetik yağların karışımı dört zamanlı motorsiklet motorları için geniş sıcaklık aralıklarında termal baskılara karşı yüksek aşınma koruması sağlar, içeriğindeki üstün yağlayıcı ve temizleyici katkılar sayesinde yıpranma, pas ve oksidasyona karşı mükemmel koruma sağlar, kurum oluşumunu en aza indirger. Özellikle yoğun şehir içi trafiğinden kaynaklanan dur-kalk ani hızlanma ve fren etkilerinden kaynaklanan olumsuz etkileri önemli ölçüde azaltır.

SG, JASO MA

FORMULA 4T 15W40
Modern katkı teknolojisi ile seçme baz yağların karışımı dört zamanlı motorsiklet motorları için geniş sıcaklık aralıklarında termal  baskılara karşı yüksek aşınma koruması sağlar, içeriğindeki üstün yağlayıcı ve temizleyici katkılar sayesinde yıpranma, pas ve oksidasyona karşı etkin koruma sağlar.

FORMULA 2T
İki zamanlı motorların ayrı ya da yakıt katkılı yağlama talebi için geliştirilen, baz yağlar ile özel çatkıların bileşimiyle üretilmiş motorsiklet yağıdır. Motocycle oil produced with combination of base oils and special additives developed for the de mand of twp-stroke engines with separate or oil-in-gasoline lubrication.

TC JASO PD

 

© 2015 Enerji Petrol Tüm Hakları Saklıdır.