Haberler :
Anasayfa Kurumsal Tarihçe Kalite Vizyon-Misyon Tanıtım Filmi Bayi Ağı Pompa Fiyatları Ürünler ve Hizmetler Binek Araç Motor Yağları Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları Motosiklet Yağları Tarım Makineleri Yağları Endüstriyel Ürünler Kimyasallar(Antifriz-AdBlue-Fren hidroliği) 777 Araç Bakım Ürünleri Gresler Katalog Tesislerimiz Kampanyalar İletişim
ÜRÜNLER
Binek Araç Motor Yağları
Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları
Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları
Motosiklet Yağları
Tarım Makineleri Yağları
Endüstriyel Ürünler
Kimyasallar(Antifriz-AdBlue-Fren hidroliği)
777 Araç Bakım Ürünleri
Gresler
Katalog

Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları


 

Energy Dizel Motor Yağları, seçkin sentetik yağlar, baz yağlar ve motor aşınmasına karşı yenilikçi koruma sağlamak için özel katkı teknolojisi ile güçlendirilmiş performans katkı paketlerinin karışımı ile geliştirilmektedir. Yüksek performans formülasyonları geleneksel motor yağlarıyla karşılaştırıldığında akışkanlık ve termal bozunma, çamur ve reçine oluşumuna karşı daha gelişmiş koruma sağlar.

İlave katkılarla motor keçelerini canlandırır, sızıntıları en aza indirir, dolasıyla yağ tüketimini ve zararlı egzoz dumanını azaltır. En son teknoloji katkılar kritik motor parçaları yüzeyinde sürtünme ve aşınmayı azaltan ve motor ömrünü uzatan kuvvetli bir şekilde bağlı bir kalkan oluşturarak motorda koruma sağlar. Tüm viskozite dereceleri pas, korozyon ve köpük oluşumuna karşı ekstra koruma sağlamak için özel katkı teknolojisi ile güçlendirilmiş bulunmaktadır. Energy Madeni Yağları şiddetli soğuk başlatma uygulamalarında da iyi bir performans yaratır. Bu performans özellikleri yeni motorlarda olduğu kadar eski motorlarında yıpranmasını azaltarak, verimini en üst seviyede çıkarmak, daha fazla kilometre yapmak ve tasarruf sağlamak, servis aralıklarını uzatarak bakım masraflarını düşürmek ve gelecek nesiller için yeşil doğa ve temiz çevre sorumluluğunu yerine getirmek amacıyla tasarlanmaktadır.

 

 

MOTOR  TECH  20W50  EXREME  POWER

Farklı çalışma şartları altında çalışan her türlü modern ve eski dizel motorlar için tüm yıl boyunca kullanılan, sıcak hava koşullarında da ağır yükleri taşımak için gerekli yüksek motor gücüne sahip kamyon türlerini de içeren değişik filoların kullanımı için uygun sabit kararlılığı sahip üstün performanslı genel motor yağıdır. Yüksek kaliteli baz yağ ile en son katkı teknolojisinin özel birleşimi bu yağın kullanımı süresi boyunca etkinliğini sağlar. Motorun tüm yaşam döngüsü için en ideal yağ istikrarı sağlar. Turbo şarjlı her çeşit motor için kullanılması uygundur.
ACEA E2 A2/B2 MB 228.1

 

 

MOTOR TECH 15W40  TURBO DIESEL UNIVERSAL

Çok çeşitli uygulamalar ile birlikte kullanılan yüksek performanslı, düşük viskoziteli, yüksek kararlılıkla dizel motor yağıdır. Modern motorların gereksinimleri ile yıl boyunca geniş uygulama aralıklarında karşılar. Ağır yükleri taşımak için gerekli yüksek motor gücüne sahip filoların kullanımı için uygun genel motor yağıdır. Yüksek kalitede baz yağları ile en son katkı teknolojisinin özel birleşimi bu yağın aşınmaya, yıpranmaya tortu oluşumuna karşı ne iyi performans özelliklerini sağlar. Bu sayede zor çevre şartlarında bile daha uzun servis aralıkları elde edilir. Turbo şarjlı her çeşit motor için kullanılması uygundur.
ACEA E5 A3/B4 MB 228.3-229.1 Allison C4 Volvo Vds-3 Cummins 20071/72/76/77/78 MTU DDC Type 2 MAN M-3275 CAT ECF-1 MACK EO-M Plus Renault VI RLD-2

 

 

MONO TECH HD 10  30  40  50

Her türlü binek, normal emişli veya turbo şarjlı ticari dizel motorlarda her türlü genel kullanım için tasarlanmış ideal tek dereceli motor yağıdır. Yüksek performans sağlamak için katkı paketleri ve köpük önleyici katkı ile güçlendirilmiştir. Tek dereceli motor yağları tüm yıl boyunca kullanım için uygun değildir, mevsim ve sıcaklık şartlarına göre değiştirilmelidir. Örneğin kış şartlarında SAE HD 10, yaz koşullarında SAE HD 40 kullanılmalıdır. İşletim güvenliği, siyah birikinti oluşumunu önleyen, iyi soğuk çalıştırma, hidrolik sistemleri için hidrolik yağı olarak kullanılabilme özelliği sağlayan dengeli yağlama filmi, oksidasyon ve ısısal denge, motor temizliği, uygun akışkanlık direnci - sıcaklık davranışı içerir. Tüm sentetik, yarı sentetik ve mineral esaslı motor yağları ile uyumludur.

 

 

© 2015 Enerji Petrol Tüm Hakları Saklıdır.