Haberler :
Anasayfa Kurumsal Tarihçe Kalite Vizyon-Misyon Tanıtım Filmi Bayi Ağı Pompa Fiyatları Ürünler ve Hizmetler Binek Araç Motor Yağları Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları Motosiklet Yağları Tarım Makineleri Yağları Endüstriyel Ürünler Kimyasallar(Antifriz-AdBlue-Fren hidroliği) 777 Araç Bakım Ürünleri Gresler Katalog Tesislerimiz Kampanyalar İletişim
ÜRÜNLER
Binek Araç Motor Yağları
Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları
Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları
Motosiklet Yağları
Tarım Makineleri Yağları
Endüstriyel Ürünler
Kimyasallar(Antifriz-AdBlue-Fren hidroliği)
777 Araç Bakım Ürünleri
Gresler
Katalog

Binek Araç Motor Yağları


 

MOTOR TECH 5W30 FULL SYNTH

                                                        

Geleneksel motor yağlarından daha iyi performans elde etmek için tasarlanmış, en son katkı teknolojisi ile mükemmel sentetik yağların bileşimidir. Düşük viskozite ve yüksek kesme direnci gibi özellikleri, ısıyı, sürtünme kayıplarını azaltır, yakıt verimliliği ve modern motorlarda uzun süreli kullanım için en üst seviyede performans ve aşındırmaya karşı koruma sağlar. Temiz motor formülü yüksek sıcaklık sebebiyle oluşan çamur ve reçine birikimini engeller. Aynı zamanda kararlı geniş viskozite aralığı nedeniyle soğuk çalıştırmalarda bile hızlı yağlama etkisi sağlar. Mükemmel koruma ve yağlama özellikleri tüm çalışma koşullarında aşırı sıcaklık değişimleri altında bile değişmeden kalır.

  • API SN/SM/CF-C3 DPF

 

 MOTOR TECH 5W30 PREMIUM EXPERT

Yeni nesil motorların ihtiyaç duyduğu performans gereksinimlerini karşılayan motor yağıdır. En yeni katkı teknolojisi ile yüksek kalite baz yağların bileşimidir. Benzinli veya dizel motorlu binek ve hafif ticari araçlarda kullanımı uygundur. Özel formülü sayesinde, sistemlerin verimliliğini arttırır, motor ömrünü uzatır.

  • API SL/CF

 

MOTOR TECH 10W40 S SYNTH

MOTOR TECH 10W40 LPG LUX

Özellikle farklı çalışma şartları altında çalışan modern binek otomobil motorlarının yüksek güç üretimi gereksinimleri karşılamak için formüle edilmiş düşük vizkoziteli ve yüksek kararlılığa sahip yarın sentetik motor yağıdır. Mükemmel yağlama özelliği sayesinde motorun tüm aksamlarını korur, tortu ve kurum oluşumunu azaltır. yağ değişimi aralıklarını uzatarak bakım masraflarını en aza indirir. Ayrıca uzun yol şartları ve dur kalk yoğun şehir trafiği gibi zorlu koşullarda yüksek devir ve ağır yük altındakullanılan araçların ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılar. Doğal emişli, turbo motorlu ve katalitik konvertörlü tüm araçlarda güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

Doğal gaz likit petrol gazı ile çalışan binek araçların ya da kamyonetlerin motorlarının yüksek performans gereksinimlerini yerine getirmek için üretilen, sabit geniş aralıklı viskoziteli, yüksek performanslı dört mevsim motor yağıdır. Tüm hızlarda en uygun motor performansı v yağ basıncı sağlar. Geliştirilmiş aşınma koruması sayesinde motorun üzerindeki olumsuz etkileri azaltır, böylelikle servis ömrünü ve öngörülen yağ değişim aralıklarını uzatır. Yüksek kaliteli baz yağları ve katkıların özel bileşimi en son gereksinimleri karşılar, yakıt tüketiminde tasarruf, tortu birikiminde azalma, temiz motor ve anti-korozyon özellikleri sağlar.

API SL/CF ACEA A3/B3/B4

 

MOTOR TECH 20W50 LPG SPECIAL

Farklı çalışma şartları altında çalışan her türlü modern ve eski benzinli motorlar için tüm yıl boyunca kullanılan, aşırı sıcak havalarda dahi etkin performanslı genel motor yağıdır. Yüksek kaliteli baz yağ ile performans katkı paketlerinin özel birleşimi bu yağı genel kullanım için esas kılar. Motorun tüm yaşam döngüsü için en ideal yağ istikrarı sağlar. Yağ sistemini temiz tutar ve daha az tortu ve zararlı emisyon ile daha fazla motor performansı sağlayarak yakıt tüketimini düşürür. Turbo şarjlı ve katalitik konvertörlü her çeşit motor için kullanılması uygundur.

  • API SL/CF

 

 

MOTOR TECH 5W40 PREMIUM EXPERT

Üstün kaliteli sentetik ve bazı yağların, eşsiz yeni nesil katkılarıyla formüle edilmesi sonucunda ortaya çıkan yarı sentetik motor yağıdır. Özellikler yüksek güç üreten modern otomobillerin gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Geniş vizkozite aralığı sayesinde motorun çalışan aksamları üzerinde dört mevsim boyunca mükemmel yağlama sağlar. Tortu ve kurum oluşumunu azaltarak motoru temiz tutmaya yardımcı olur, böylelikle basınç kaybını engeller, motorun ömrünü uzatır, performansını artırır. Yağ ve yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltarak tasarruf sağlar. Doğal emişli ve turbo şarjlı  motora sahip tüm araçların yanı sıra en son teknoloji katalitik konvertörlü araçlarda da güvenilir bir şekilde kullanılabilir.
ACEA A3/B3/B4 VW 502.00/505.00 BMW Longlife 98 MB 229.3

0W40 MODERN POWER

Eşsiz katkı teknolojisi ve en yeni sentetik yağların mükemmel karışımı sonucunda ortaya çıkmış düşük viskoziteli, yüksek kararlılığa sahip motor yağıdır. Motordaki sürtünme kayıpkarını ve tortu oluşumunu önemli ölçüde önler ve aşınmaya karşı direnç sağlar. Geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel yağlama ve korozyon önleme özelliklerinin yanı sıra yeni aşınma önleyici teknolojisi ile geliştirilmiş formülü sayesinde üstün ve uzun ömürlü motor koruması sağlar. Özellikle dır-kalk, yoğun şehir trafiği kullanımında olmak üzere tüm çalışma koşullarında kullanılması tavsiye edilir. 

ACEA A3/B3/B4, VW 502.00/503.01/505.00 BMW Longlife-01 MB 229.3/229.5GM-LL-A-025/GM-LL-B-025

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 Enerji Petrol Tüm Hakları Saklıdır.