Haberler :
Anasayfa Kurumsal Tarihçe Kalite Vizyon-Misyon Tanıtım Filmi Bayi Ağı Pompa Fiyatları Ürünler ve Hizmetler Benzinli Motor Yağları Dizel Motor Yağları Dişli ve Transmisyon Yağları Endüstriyel ve Sanayi Yağları Özel Ürünler Automotive Produsts Motorsiklet Yağları Gres Yağları Şanzıman, Diferansiyel ve Transmisyon Yağları Deniz Yağları Antifriz Tesislerimiz Kampanyalar İletişim
ÜRÜNLER
Benzinli Motor Yağları
Dizel Motor Yağları
Dişli ve Transmisyon Yağları
Endüstriyel ve Sanayi Yağları
Özel Ürünler
Automotive Produsts
Motorsiklet Yağları
Gres Yağları
Şanzıman, Diferansiyel ve Transmisyon Yağları
Deniz Yağları
Antifriz

Motorsiklet Yağları


FORMULA SEMISYN 4T 10W40
En son katkı teknolojisi ile sentetik ve kaliteli baz yağlar karışımı, dört zamanlı motorsiklet motorları için geniş sıcaklık aralıklarında aşırı termal baskı ve yüksek devire karşı motor parçaları üzerinde koruyucu film tabakası oluşturarak yüksek aşınma koruması sağlar. İçerdiği ileri seviye katkılar yağ tüketiminde tasarruf, pas, korozyon ve köpürmeye karşı direnç sağlar. Motorda tortu oluşumunu en az seviyeye düşürerek yağ tüketimini azaltır, performans artırır. Uzun süreli ya da yüksek hızlarda kullanım ile yoğun şehir içi trafiğinden kaynaklanan dur-kalk, ani hızlanma ve fren veya kısa süreli kullanım etkilerinden kaynaklanan olumsuz etkileri önemli ölçüde azaltır. Islak debriyaj kavramalı motorsikletlerde kullanımı uygundur.

SJ, JASO MA

 

FORMULA 4T 15W40
Modern katkı teknolojisi ile seçme baz ve sentetik yağların karışımı dört zamanlı motorsiklet motorları için geniş sıcaklık aralıklarında termal baskılara karşı yüksek aşınma koruması sağlar, içeriğindeki üstün yağlayıcı ve temizleyici katkılar sayesinde yıpranma, pas ve oksidasyona karşı mükemmel koruma sağlar, kurum oluşumunu en aza indirger. Özellikle yoğun şehir içi trafiğinden kaynaklanan dur-kalk ani hızlanma ve fren etkilerinden kaynaklanan olumsuz etkileri önemli ölçüde azaltır.

SG, JASO MA

FORMULA 4T 15W40
Modern katkı teknolojisi ile seçme baz yağların karışımı dört zamanlı motorsiklet motorları için geniş sıcaklık aralıklarında termal  baskılara karşı yüksek aşınma koruması sağlar, içeriğindeki üstün yağlayıcı ve temizleyici katkılar sayesinde yıpranma, pas ve oksidasyona karşı etkin koruma sağlar.

FORMULA 2T
İki zamanlı motorların ayrı ya da yakıt katkılı yağlama talebi için geliştirilen, baz yağlar ile özel çatkıların bileşimiyle üretilmiş motorsiklet yağıdır. Motocycle oil produced with combination of base oils and special additives developed for the de mand of twp-stroke engines with separate or oil-in-gasoline lubrication.

TC JASO PD

 

© 2015 Enerji Petrol Tüm Hakları Saklıdır.